Odkryj piękno i atrakcje magicznego uzdrowiska

Kudowa-Zdrój atrakcje

 

 

 

Pijalnia Wód Mineralnych w Kudowie-Zdroju
Unikalne źródła mineralne
Czytaj więcej

Przeżyj niezwykłe doznania i odwiedź jedno z najznakomitszych uzdrowisk w Polsce. Kudowa-Zdrój słynie z bogactwa naturalnych źródeł mineralnych, które posiadają korzystne właściwości zdrowotne. Zanurz się w tajemniczym świecie wód uzdrowiskowych i delektuj się ich dobroczynnym działaniem.

Pijalnia Wód mineralnych znajduje się 250 m od Hotelu Amalia. (trasa)

Park Zdrojowy
Malowniczy Park Zdrojowy
Czytaj więcej

Odpręż się w otoczeniu przyrody i przenieś się do magicznego ogrodu. Park Zdrojowy w Kudowie-Zdroju to miejsce pełne malowniczych alejek, pięknych fontann i kolorowych kwiatów, a w sezonie letnim palm. Nie tylko odświeżą Państwa zmysły, ale również zapewnią chwilę relaksu i wytchnienia…

Granica Parku Zdrojowego znajduje się zaledwie 20 m od Hotelu Amalia.

GÓRY STOŁOWE
Błędne Skały
Czytaj więcej

Wybierz się na fascynujący spacer po labiryncie formacji skalnych. Błędne Skały to unikalne zjawisko przyrody, które zachwyca swoją niezwykłą architekturą i kształtami. Rozkoszuj się niezapomnianymi widokami i odkrywaj magiczne zakamarki tego niezwykłego miejsca..

Wyruszając z naszego hotelu pieszo, szlakami dotrzecie tam w ok 2 godziny.

Kaplica Czaszek
Kaplica Czaszek
Czytaj więcej

Jednym z najbardziej unikatowych  punktów turystycznych jest Kaplica Czaszek w Czermnej. Ta niezwykła atrakcja, choć raczej dla dorosłych, zachwyca swoją niezwykłą architekturą (wnętrze wykonanane jest z prawdziwych ludzkich kości) i historią.

Wyruszając z naszego hotelu pieszo, szlakami dotrzecie tam w ok. 18 min. (trasa)

trasy rowerowe w Kudowie-Zdroju
Trasy rowerowe
Czytaj więcej

Nasz region oferuje bogatą sieć ścieżek rowerowych, które zapewniają niezapomniane doświadczenia podczas jazdy. Wśród nich znajdują się także malownicze singletracki, które są idealne dla miłośników przejazdów w trudnym terenie. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy rowerzysta znajdzie tutaj odpowiednie trasy rowerowe, które zadowolą jego potrzeby i umiejętności.

%

Zniżki dla Gości Hotelu Amalia *** na sprzęt - w Szalona Wypożyczalnia -rowery miejskie, trekingowe, elektryczne, przyczepki, nosidełka itp.

Szlak Ginących Zawodów w Kudowie
Szlak Ginących Zawodów
Czytaj więcej

Tylko tutaj podczas jednej wizyty można zobaczyć pokaz garncarstwa, zwierzyniec, wiatrak, kuźnię i chatkę robótek ręcznych. W domu chleba można zakupić najlepszy wiejski chleb ze smalcem…

hotel w Kudowie

Hotel AMALIA

 Kontakt

UL. ZDROJOWA 35,

45-006 KUDOWA-ZDRÓJ

Copyright © 2024 Hotel Amalia